O nás

 

Sportovní klub – Yaksha Gym Plzeň z.s. byl založen na podzim v roce 2017 za účelem výcviku bojových sportů a to zejména thajského boxu, kickboxu a sebeobrany.

V současné době má náš oddíl sídlo v ulici Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň – Krašovská Aktivity centrum. Tréninky jsou zaměřeny jak na výuku klasické sebeobrany, tak na čistě sportovní formu neboli zápasení v ringu (kickbox, thaibox) a to jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni.

V našich řadách jsou vítané všechny věkové kategorie, dívky, chlapci, ženy, muži. Základní tréninkové skupiny tvoří dětská skupina ve věku 6 – 13 let a 2 dospělé skupiny, skupina začátečníků a skupina pokročilých a závodníků. V našem oddíle se o cvičence stará tým kvalifikovaných trenérů. Pro své členy pravidelně pořádáme různá soustředění (tréninkové campy), semináře a účastníme se i exhibičních vystoupení.

YAKSHA GYM PLZEŇ je od roku 2017 členem Českého svazu fullcontactu (kickbox) a od roku 2018 v České MUAYTHAI asociaci (thaibox).

Za krátkou dobu své existence má klub už úspěšné závodníky. V našich řadách je několik mistrů České republiky a medailistů z Mistroství Evropy a Mistrovství světa a věříme, že v brzké době přibudou další.

Pro zájemce o tento bojový sport nabízíme kromě zmíněné výuky kickboxu, thaiboxu, sebeobrany, také zvýšení fyzické kondice, snížení nadváhy a posílení sebevědomí. Dále nabízíme i možnost individuálních lekcí či skupinových tréninků v rámci letní/zimní přípravy (např. pro hokejové, fotbalové kluby aj.)

Přijdeš si s námi zacvičit?